top of page

4upower Spor tayt

ÖDEME

Ödeme sayfasında kredi kartınız veya kapıda ödeme secerek kapıda nakit veya kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Havale /EFT ödeme için whatsapp sipariş hattından 0538 050 50 10 bilgi alabilir ve siparinizi ordan tamamlayabilrsiniz.

GÜVENLİ ÖDEME Kredi kartı bilgileriniz

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

NAKLİYE VE TESLİMAT

Kapıda ödemelerde Aras kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Sitemizden Kredi kartı ile ödemelerde gönderimler Aras kargo veya Yurt içi kargo ile  gönderim yapılmaktadır. 

DEGİŞİM VE İADE İÇİN

+905380505010 WhatsApp hattından iletişime geçebilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Spor giyim üzerine avrupanın farklı ülkelerinde toptan ve perakendde satış yapıyoruz. Türkiye'de WWW.4UPOWER.COM sitemizde sporda ve günlük kullanabileceğiniz avrupa standartlarının  üzerinde kumas kalitemiz ile size güvenli alış veriş yapabilmeniz için kaliye kontrol edilmiş ürünler ve size motivasyon saglıycak tekliflerimizle 4upower size güç vermek için her zaman yanında olucak.Her gün kendimizi geliştirerek ekibimiz ve 4 yıllık tecrubemiz ile 4upower markamız adı altında size güç vermeyi hedefledik .

Sporda kalın güçlü kalın. #4upowerteam

İADE VE DEĞİŞİM

Kargo ücretleri alıcıya aittir. www.4upower.com'dan satın aldığınız ürünlerin kutulu ve  kullanılmamış olması koşuluyla iade ve değişim yapılabilir. Tene temas eden ürün oldugu için giyilmiş  ürün iade ve değişim olmuyor. Ürün geldikten sonra kumaşı ve renkleri hoşunuza gitmediyse fatura tarihinden itibaren iade ve değişim süresi "15 GÜN" dür. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

1)Taytlar iç gösterir mi? Bütün taytlar aynı kumaş kalitesi ile üretilmektedir iç göstermez.

2)Parlak kumaş mı ? Kumaş mat tır parlak değil 

3)Kargo kaç günde gelir? SAAT  16:00 kadar verilen kargolar aynı gün kargolanır  kargo süresi kargoların yogunluğuna göre değişiklik gösterebilir  1-3  iş günü sürmektedir. Hafta sonu veya özel tatil günlerinde bu süre 3-4 güne uzayabilir.

bottom of page